Program de vară SummerIT

Departamentul de IT-LSE lansează noul program SummerIT, care vine cu o nouă oportunitate pentru a vă dezvolta.

🧐 Acest program, în colaborare cu Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, vă oferă ocazia de a vă crea propriile proiecte în 5 domenii de interes pentru facultate noastră, vizite în companii de top din București, precum: Infineon, Rohde&Schwarz, și multe altele.

💙 Fiecare proiect vă va pune la încercare îndemânarea, creativitatea și devotamentul vostru. (nefiind necesar un bagaj vast de cunoștințe).

Toate proiectele vor fi împărțite pe etape și organizate de membrii departamentului IT din cadrul LSE.

‼ ATENȚIE ‼

Participarea voastră pe tot parcursul programului nu este obligatorie, cerința este să vă finalizați proiectele la timp!

În situații necesare, oferim cazare pentru zilele care presupun participarea fizică în cadrul programului.

Deadline înscrieri: 24 Iunie‼

Link formular înscriere și detalii: https://forms.gle/eUaBBG6iDk9KaEQB9