Sesiunea II de cazări 2023-2024

Anunț 2 octombrie

Cu două excepții, contractele au fost trimise tuturor celor care au confirmat plata. Din cauza unei erori, repartizările au fost în anumite situații eronate, aceste erori fiind rezolvate înainte de transmiterea contractelor, prin urmare contractele primite s-ar putea să fie pentru altă cameră decât repartiția inițială, dar toate preferințele au fost respectate.

Anunț 1 octombrie

Emailurile au fost trimise. Vă rugăm să respectați termenul pentru încărcarea dovezilor de plată sau scutire, specificat în calendarul de mai jos.

Anunț 30 septembrie

Se prelungește termenul de trimitere a repartizărilor cu două ore.

Anunț 28 septembrie

Cine dorește să participe la a doua etapă de cazări a facultății de electronică, este rugat să completeze acest formular.

Facultatea mai dispune, în acest moment, de următoarele locuri:

• 58 de locuri în Leu A;
  • 26 de locuri în Leu C;
  • 2 locuri în P20;
  • 3 locuri în P1;
  • 40 de locuri în P23 (dedicate cu prioritate studenților străini).

Începând cu această etapă, repartizarea în căminele P1 și P20 se face cu condiția ca media de bursă să fie minim 7.5.

Calendarul etapei a doua de cazare este:

• Completarea cererilor în formularul de mai sus, termen limită: vineri, 29 septembrie, ora 23:59.
  • Repartizarea studenților și informarea acestora pe e-mail, termen limită: 1 octombrie, ora 02:00
  • Confirmarea locului prin plata regiei și încărcarea documentelor solicitate, termen limită: 1 octombrie, ora 23:59.
  • Transmiterea contractelor prin e-mail, termen limită: 2 octombrie, ora 23:59.
  • Cazarea solicitanților: 3 octombrie, între orele 8 și 16.

Orice problemă se raportează către comisia de cazare, la adresa cazari@electronica.pub.ro.